Affet İsyanım Benim İlahi Notası ve Sözleri
2 mins read

Affet İsyanım Benim İlahi Notası ve Sözleri

İLAHİ NOTALARI SİTEMİZE HOŞ GELDİNİZ

İlahi ekibi olarak sizlere en güzel hizmeti sunmak için buradayız. Sitemizde sevdiğiniz ilahilerin notalarını bulabilirsiniz. Sitemiz aracılığıyla yüzlerce ilahinin notasına artık çok hızlı bir şekilde ulaşabilirsiniz. Bunun için sitemizde arama yapabilirsiniz. Veya sitemizdeki ilahi kategorilerinden bütün ilahilerimize erişmeniz mümkündür. Eğer aradığınız eserin makamını biliyorsanız ilgili kategoriden ulaşabilirsiniz. Şayet ilgili ilahinin notasını bulamıyorsanız kategoriler içerisindeki “ilahi Notaları” bölümünden erişim sağlayabilirsiniz. Bu şekilde de bulamazsanız lütfen arama bölümünü kullanın.

YENİ TASAVVUF MUSİKİSİ ESERLERİNİN NOTALARINI SİTEMİZDE BULABİLİRSİNİZ

Son çıkan ilahi albümlerinde yer alan ilahilerin notasına ulaşmak isteyenler için sitemiz bulunmaz bir fırsattır. Eğer siz de yeni ilahilerin notasına ulaşamıyorsanız bize yazabilirsiniz. İlahi notası istiyorsanız yorum bölümünden bize yazarak istediğiniz ilahinin notasını elde edebilirsiniz.

ELİNİZDEKİ ESKİ YA DA OKUNMAYAN NOTALARI YENİDEN YAZIYORUZ

Elinizde ilahi notaları var ama okunmayacak halde ise veya yanlış olduğunu düşündüğünüz notalar varsa ilahilerin altındaki yorum kısmından bize yazabilirsiniz. Yorum yazdığınızda kesinlikle size cevap verileceğinden emin olabilirsiniz. Yorumlarınız bizim için çok değerlidir.  Sadece yorum yazın ve notayı size iletmemizi bekleyin. Tarafınıza en kısa zamanda ilahi notaları ekibinden cevap iletilecektir.

Hüseyni makamındaki Affet İsyanım Benim ilahisinin notasını BURAYA tıklayarak indirebilirsiniz. Eser Sofyan usulündedir. Sözleri Aşkî’ye ait olup bestesi Ahmet Özhan’a aittir.  Affet İsyanım Benim ilahisinin sözleri aşağıdadır.

Affet isyanım benim,

Hâlim yaman Allahım,

Ref’et nisyanım benim,

Meded Aman Allahım,

Hâlim yaman Sultanım.

 

Defterim dolu siyah,

Amelim tekmil günah,

Sensin kuluna felâh,

Meded Aman Allahım,

Hâlim yaman Sultanım.

 

Ümmet et Habîbine,

Gönüller tâbibine,

Rahmeyle garibine,

Meded Aman Allahım,

Hâlim yaman Sultanım.

 

Aşkî’yi azâd eyle,

Cemâlinle şâd eyle,

Kulum diye yâd eyle,

Meded Aman Allahım,

Hâlim yaman Sultanım

2 thoughts on “Affet İsyanım Benim İlahi Notası ve Sözleri

  1. mürşid-i kâmil Muzaffer Özok üstadımıza Rabbim ğanî ğanî rahmet eylesin mekanları cennet olsun

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir