ALLAH’IN SEVGİLİ KULU NOTA VE SÖZLERİ
2 mins read

ALLAH’IN SEVGİLİ KULU NOTA VE SÖZLERİ

SİTEMİZDE İLAHİ NOTALARINI BULABİLİRSİNİZ

İlahi notaları sitesi tasavvuf musikisi ve ilahi severler iзin aзılmıştır. Ayrıca enstrьman зalıp notaya ihtiyaз duyan arkadaşlarımız iзin kaynak değeri taşımaktadır. Her gьn eklenen yeni  ilahi notaları zamanla bьyьk bir arşivin oluşmasına vesile olacaktır.

Bu arşivin oluşmasında sizlerin talebi de цnemli bir katkı sağlayacaktır.  Herhangi bir ilahi notası ihtiyacınız olduğunda bize зekinmeden yazabilirsiniz.

PİYASAYA ЗIKAN YENİ ESERLERİN NOTASINI SİZLER İЗİN YAYINLIYORUZ

Piyasaya yeni зıkmış tasavvuf musikisi eserlerinin ya da ilahilerin notalarını arıyorsanız doğru adrestesiniz. İlahi notaları ekibi olarak en yeni ilahileri takip edip notaya alıyoruz. Ama gцzьmьzden kaзan ilahiler olursa bu durumda sizin bize bildirmeniz durumunda sцz konusu ilahiyi notaya alabiliriz. Tek yapmanız gereken herhangi bir ilahiye yorum olarak belirtmeniz.

OKUNAMAYACAK KADARA ESKİ YA DA YIPRANMIŞ NOTALARI SİZİN İЗİN YENİDEN NOTAYA ALIYORUZ

Elinizde eski ya da okunamayan nota veya notalar varsa muhtemelen okunamadığı iзin sorun teşkil ediyordur. Bu durumda biz size yardımcı olabiliriz. Yapmanız gereken tek şey yine sitemizdeki konulardan birisinden yorum şeklinde talepte bulunmanızdır. Yorumunuz elimize ulaşır ulaşmaz biz de isteğinizi yerine getirmeye gayret edeceğiz. Elimizden gelenin en iyisini yapacağımıza emin olabilirsiniz.

YAPMIŞ OLDUĞUNUZ BESTELERİ PROFESYONEL OLARAK NOTAYA ALABİLİRİZ

Yeni beste yaptınız fakat nota bilginiz yok, eserinizi notaya alamıyorsunuz. Yorum bölümünden bize ulaşabilir ve yapmış olduğunuz ilahileri notaya aldırabilirsiniz.

Bibercik Tv Çocuk İlahililerindendir. Söz-Müzik Ebubekir Atalay’a aittir.

NOTASI

Allahın sevgili kulu sensin ya Rasulallah
Gönüllerin sultanısın dertlilerin dermanısın
Hasta gönülleri şifa sensin ya Rasulallah


Susuz kalmış gönüllere cansın ya Rasulullah
Âlemlerin Sultanısın canlarımız cananısın
Dertli gönüllere deva sensin ya Rasulallah

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir