Alma Tenden Canımı İlahi Notası ve Sözleri
2 mins read

Alma Tenden Canımı İlahi Notası ve Sözleri

İLAHİ NOTALARI SİTEMİZE HOŞ GELDİNİZ

İlahi ekibi olarak sizlere en güzel hizmeti sunmak için buradayız. Sitemizde sevdiğiniz ilahilerin notalarını bulabilirsiniz. Sitemiz aracılığıyla yüzlerce ilahinin notasına artık çok hızlı bir şekilde ulaşabilirsiniz. Bunun için sitemizde arama yapabilirsiniz. Veya sitemizdeki ilahi kategorilerinden bütün ilahilerimize erişmeniz mümkündür. Eğer aradığınız eserin makamını biliyorsanız ilgili kategoriden ulaşabilirsiniz. Şayet ilgili ilahinin notasını bulamıyorsanız kategoriler içerisindeki “ilahi Notaları” bölümünden erişim sağlayabilirsiniz. Bu şekilde de bulamazsanız lütfen arama bölümünü kullanın.

YENİ TASAVVUF MUSİKİSİ ESERLERİNİN NOTALARINI SİTEMİZDE BULABİLİRSİNİZ

Son çıkan ilahi albümlerinde yer alan ilahilerin notasına ulaşmak isteyenler için sitemiz bulunmaz bir fırsattır. Eğer siz de yeni ilahilerin notasına ulaşamıyorsanız bize yazabilirsiniz. İlahi notası istiyorsanız yorum bölümünden bize yazarak istediğiniz ilahinin notasını elde edebilirsiniz.

ELİNİZDEKİ ESKİ YA DA OKUNMAYAN NOTALARI YENİDEN YAZIYORUZ

Elinizde ilahi notaları var ama okunmayacak halde ise veya yanlış olduğunu düşündüğünüz notalar varsa ilahilerin altındaki yorum kısmından bize yazabilirsiniz. Yorum yazdığınızda kesinlikle size cevap verileceğinden emin olabilirsiniz. Yorumlarınız bizim için çok değerlidir.  Sadece yorum yazın ve notayı size iletmemizi bekleyin. Tarafınıza en kısa zamanda ilahi notaları ekibinden cevap iletilecektir.

Hüzzam makamındaki Alma tenden canımı ilahisinin notasını BURAYA tıklayarak indirebilirsiniz. Eser Düyek usulündedir. Sözleri Yunus Emre, bestesi Sadeddin Kaynak’a aittir. Alma tenden canımı ilahisinin sözleri aşağıdadır.

Alma tenden cânımı

Aman Allah’ım aman

Görmeden cânânımı

Aman Allah’ım aman

 

Ahım göğe çıkmasın

Melekleri yakmasın

Felekleri yıkmasın

Aman Allah’ım aman

 

Âşıkız Muhammed’e

Ol Rasul-i emcede

Koyma bizi firkate

Aman Allah’ım aman

 

Zâr eyleme işimi

Zehr eyleme aşımı

Saçma kanlı yaşımı

Aman Allah’ım aman

 

Bir kez nûrun göreyim

Bâbına yüz süreyim

Cânı andan vereyim

Aman Allah’ım aman

 

Yunus canın şükrâne

Kurbân etsin cânâne

Atma dâim hicrâne

Aman Allah’ım aman

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir