Ey Nebiyy-i Ahir Zaman İlahi Notası ve Sözleri
2 mins read

Ey Nebiyy-i Ahir Zaman İlahi Notası ve Sözleri

İLAHİ NOTALARI SİTEMİZE HOŞ GELDİNİZ

İlahi ekibi olarak sizlere en güzel hizmeti sunmak için buradayız. Sitemizde sevdiğiniz ilahilerin notalarını bulabilirsiniz. Sitemiz aracılığıyla yüzlerce ilahinin notasına artık çok hızlı bir şekilde ulaşabilirsiniz. Bunun için sitemizde arama yapabilirsiniz. Veya sitemizdeki ilahi kategorilerinden bütün ilahilerimize erişmeniz mümkündür. Eğer aradığınız eserin makamını biliyorsanız ilgili kategoriden ulaşabilirsiniz. Şayet ilgili ilahinin notasını bulamıyorsanız kategoriler içerisindeki “ilahi Notaları” bölümünden erişim sağlayabilirsiniz. Bu şekilde de bulamazsanız lütfen arama bölümünü kullanın.

YENİ TASAVVUF MUSİKİSİ ESERLERİNİN NOTALARINI SİTEMİZDE BULABİLİRSİNİZ

Son çıkan ilahi albümlerinde yer alan ilahilerin notasına ulaşmak isteyenler için sitemiz bulunmaz bir fırsattır. Eğer siz de yeni ilahilerin notasına ulaşamıyorsanız bize yazabilirsiniz. İlahi notası istiyorsanız yorum bölümünden bize yazarak istediğiniz ilahinin notasını elde edebilirsiniz.

ELİNİZDEKİ ESKİ YA DA OKUNMAYAN NOTALARI YENİDEN YAZIYORUZ

Elinizde ilahi notaları var ama okunmayacak halde ise veya yanlış olduğunu düşündüğünüz notalar varsa ilahilerin altındaki yorum kısmından bize yazabilirsiniz. Yorum yazdığınızda kesinlikle size cevap verileceğinden emin olabilirsiniz. Yorumlarınız bizim için çok değerlidir.  Sadece yorum yazın ve notayı size iletmemizi bekleyin. Tarafınıza en kısa zamanda ilahi notaları ekibinden cevap iletilecektir.

Hüseyni makamındaki Ey Nebiyy-i Ahir Zaman ilahisinin notasını BURAYA tıklayarak indirebilirsiniz. Eser Sofyan usulündedir. Sözleri Safer Dal’a (Muhibbi) ait olup bestecisi Hâfız Zekâi Altun’dur.

Ey Nebiyy-i Ahir Zaman ilahisinin sözleri aşağıdadır.

 

Ey Nebiyi Ahir Zaman Allahtan Getirdin Kuran

Eyledik Biz Sana İman Muhammed Mustafa Sultan

Nurun Oldu Canıma Can Nurun Oldu Canıma Can

Habibullah Dedi Rahman Âşıklara Oldun Eman

Ki Sensin Canlara Canan Muhammed Mustafa

Nurun Oldu Canıma Can Nurun Oldu Canıma Can

Aşıkız Âli Abaya Çârıyari Bâsafaya

Ol Muhibbi Hanedana Muhammed Mustafa

Nurun Oldu Canıma Can Nurun Oldu Canıma Can

Şefaat Dileriz Candan Ayırmasın Hak Yolundan

Evladından Ashabından Muhammed Mustafa Sultan

Nurun Oldu Canıma Can Nurun Oldu Canıma Can

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir