GETİRDİLER BURAĞI BİN MUHAMMED DEDİLER İLAHİ NOTASI VE SÖZLERİ
2 mins read

GETİRDİLER BURAĞI BİN MUHAMMED DEDİLER İLAHİ NOTASI VE SÖZLERİ

SİTEMİZDE İLAHİ NOTALARINI BULABİLİRSİNİZ

İlahi notaları sitesi tasavvuf musikisi ve ilahi severler için açılmıştır. Ayrıca enstrüman çalıp notaya ihtiyaç duyan arkadaşlarımız için kaynak değeri taşımaktadır. Her gün eklenen yeni  ilahi notaları zamanla büyük bir arşivin oluşmasına vesile olacaktır.

Bu arşivin oluşmasında sizlerin talebi de önemli bir katkı sağlayacaktır.  Herhangi bir ilahi notası ihtiyacınız olduğunda bize çekinmeden yazabilirsiniz.

PİYASAYA ÇIKAN YENİ ESERLERİN NOTASINI SİZLER İÇİN YAYINLIYORUZ

Piyasaya yeni çıkmış tasavvuf musikisi eserlerinin ya da ilahilerin notalarını arıyorsanız doğru adrestesiniz. İlahi notaları ekibi olarak en yeni ilahileri takip edip notaya alıyoruz. Ama gözümüzden kaçan ilahiler olursa bu durumda sizin bize bildirmeniz durumunda söz konusu ilahiyi notaya alabiliriz. Tek yapmanız gereken herhangi bir ilahiye yorum olarak belirtmeniz.

OKUNAMAYACAK KADARA ESKİ YA DA YIPRANMIŞ NOTALARI SİZİN İÇİN YENİDEN NOTAYA ALIYORUZ

Elinizde eski ya da okunamayan nota veya notalar varsa muhtemelen okunamadığı için sorun teşkil ediyordur. Bu durumda biz size yardımcı olabiliriz. Yapmanız gereken tek şey yine sitemizdeki konulardan birisinden yorum şeklinde talepte bulunmanızdır. Yorumunuz elimize ulaşır ulaşmaz biz de isteğinizi yerine getirmeye gayret edeceğiz. Elimizden gelenin en iyisini yapacağımıza emin olabilirsiniz.

YAPMIŞ OLDUĞUNUZ BESTELERİ PROFESYONEL OLARAK NOTAYA ALABİLİRİZ

Yeni beste yaptınız fakat nota bilginiz yok, eserinizi notaya alamıyorsunuz. Yorum bölümünden bize ulaşabilir ve yapmış olduğunuz ilahileri notaya aldırabilirsiniz.

 

Hicaz makamındaki Getirdiler Burağı Bin Muhammed dediler İlahisinin notasını BURAYA tıklayarak indirebilirsiniz. Bestesi ve sözleri Anonimdir. Usûlü Semai’dir.

Getirdiler Burağı Bin Muhammed dediler ilahisinin sözleri aşağıdadır.

 

Getirdiler Burağı bin Muhammed dediler
Binmezem ya Cebrâil ümmetim binmeyince

Getirdiler sıratı geç Muhammed dediler
Geçmezem Ya Cebrâil ümmetim getmeyince

Getirdiler cenneti gir Muhammed dediler
Girmezem Ya Cebrâil ümmetim girmeyince

Getirdiler Kevseri iç Muhammed dediler
içmezem Ya Cebrâil ümmetim içmeyince

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir