Gönül Hayran Oluptur Aşk Elinden İlahi Notası ve Sözleri
2 mins read

Gönül Hayran Oluptur Aşk Elinden İlahi Notası ve Sözleri

İlahi Notaları ekibi olarak sizlere tasavvuf musikisi eserlerinin notalarını sunmaya çalışıyoruz. Bu vesile ile gerek ünlü ilahi sanatçılarının okumuş olduğu gerekse de halk arasında bilinen ilahilerin notalarını sitemizde bulabilirsiniz.

YENİ NOTALAR SİTEMİZDE
Yeni çıkmış ilahiler yada henüz notası olmayan ilahi varsa merak etmenize gerek yok. Zira ilahi notaları sitesi bu boşluğu doldurmak için kurulmuştur.
Eğer aradığınız ilahi notası varsa ilahilerin yorum bölümüne yazarak isteğinizi bize iletebilirsiniz. Sizler için en kısa zamanda ilgili ilahinin notasını iletmeye çalışacağımıza emin olabilirsiniz.

ESKİ NOTALARI YENİLİYORUZ
Ayrıca sadece notası olmayan ilahiler değil notası olup da eski yada okunmayan ilahiler varsa onların da notasını bizden talep edebilirsiniz.
Tek yapmanız gereken yorum bölümünden bizimle iletişime geçmenizdir.
İlahi notaları ekibi olarak sizlere hizmet sunmak üzere buradayız. Bize yazmaktan lütfen çekinmeyiniz.

İLAHİ SOLFEJ ÇALIŞMASI
İlahi Notaları ekibi olarak ilerleyen dönemde ilahilerin solfejlerini de yapmayı planlıyoruz. Bunun için yukarıda da belirttiğimiz gibi tek yapmanız gereken yorum bölümünden bize ulaşmanız.

Hicaz makamındaki Gönül Hayran Oluptur Aşk Elinden ilahisinin notasını BURAYA tıklayarak indirebilirsiniz. Eser Sofyan usulündedir. Sözleri ve bestesi anonimdir. Gönül Hayran Oluptur Aşk Elinden  ilahisinin sözleri aşağıdadır.

Gönül hayran oluptur aşk elinden

Ciğer püryan oluptur aşk elinden

Niceler tac-ü tahtı mal-ü mülkten

Koyup üryan oluptur aşk elinden

Ne gördü Züleyha Yusuf yüzünde

İşi efgan oluptur aşk elinden

Yunus Emre bu hasret ile zari

Acep mihman oluptur aşk elinden

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir