İsmi Sübhan Virdinmi Var (Bülbül) İlâhi Notası ve Sözleri
2 mins read

İsmi Sübhan Virdinmi Var (Bülbül) İlâhi Notası ve Sözleri

SİTEMİZDE İLAHİ NOTALARINI BULABİLİRSİNİZ

İlahi notaları sitesi tasavvuf musikisi ve ilahi severler için açılmıştır. Ayrıca enstrüman çalıp notaya ihtiyaç duyan arkadaşlarımız için kaynak değeri taşımaktadır. Her gün eklenen yeni  ilahi notaları zamanla büyük bir arşivin oluşmasına vesile olacaktır.

Bu arşivin oluşmasında sizlerin talebi de önemli bir katkı sağlayacaktır.  Herhangi bir ilahi notası ihtiyacınız olduğunda bize çekinmeden yazabilirsiniz.

PİYASAYA ÇIKAN YENİ ESERLERİN NOTASINI SİZLER İÇİN YAYINLIYORUZ

Piyasaya yeni çıkmış tasavvuf musikisi eserlerinin ya da ilahilerin notalarını arıyorsanız doğru adrestesiniz. İlahi notaları ekibi olarak en yeni ilahileri takip edip notaya alıyoruz. Ama gözümüzden kaçan ilahiler olursa bu durumda sizin bize bildirmeniz durumunda söz konusu ilahiyi notaya alabiliriz. Tek yapmanız gereken herhangi bir ilahiye yorum olarak belirtmeniz.

OKUNAMAYACAK KADARA ESKİ YA DA YIPRANMIŞ NOTALARI SİZİN İÇİN YENİDEN NOTAYA ALIYORUZ

Elinizde eski ya da okunamayan nota veya notalar varsa muhtemelen okunamadığı için sorun teşkil ediyordur. Bu durumda biz size yardımcı olabiliriz. Yapmanız gereken tek şey yine sitemizdeki konulardan birisinden yorum şeklinde talepte bulunmanızdır. Yorumunuz elimize ulaşır ulaşmaz biz de isteğinizi yerine getirmeye gayret edeceğiz. Elimizden gelenin en iyisini yapacağımıza emin olabilirsiniz.

YAPMIŞ OLDUĞUNUZ BESTELERİ PROFESYONEL OLARAK NOTAYA ALABİLİRİZ

Yeni beste yaptınız fakat nota bilginiz yok, eserinizi notaya alamıyorsunuz. Yorum bölümünden bize ulaşabilir ve yapmış olduğunuz ilahileri notaya aldırabilirsiniz

 

Sabâ makamındaki İsmi Sübhan Virdinmi Var (Bülbül) ilahisinin notasını BURAYA tıklayarak indirebilirsiniz. Eser Sofyan usulündedir. Sözleri Yunus Emre’ye ait olup bestesi anonimdir.

İsmi Sübhan Virdinmi Var (Bülbül) ilahisinin sözleri aşağıdadır.

 

İsmi sübhan virdin mi var bahçelerde yurdun mu var
Bencileyin derdin mi var garip garip ötme bülbül

Ötme bülbül Ötme bülbül derdime dert katma bülbül
Benim derdim bana yeter bir dertte sen katma bülbül

Yunus vücudun pak derken  cihanda mislin yok derken
Seher vakti Hak Hak derken bizi de unutma bülbül

Ötme bülbül Ötme bülbül derdime dert katma bülbül
Benim derdim bana yeter bir dertte sen katma bülbül

6 thoughts on “İsmi Sübhan Virdinmi Var (Bülbül) İlâhi Notası ve Sözleri

  1. Makamları rahat örenebileceğimiz şekilde yayınlanması dileğimizdir.böylelikle her ilam hatip ve müezzin taşımlarımız makamı öğrenir ve okur selamlar

  2. hocam birde selam imam hatiplim selam senin ruhuna ezgininin notalarını paylaşırmısınız. Allah hizmetlerinizi daim eylesin. hayırlı akşamlar.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir