Küsmeyemmi Şu Feleğe İlahi Notası Ve Sözleri
2 mins read

Küsmeyemmi Şu Feleğe İlahi Notası Ve Sözleri

İLAHİ NOTALARI SİTEMİZE HOŞ GELDİNİZ

İlahi ekibi olarak sizlere en güzel hizmeti sunmak için buradayız. Sitemizde sevdiğiniz ilahilerin notalarını bulabilirsiniz. Sitemiz aracılığıyla yüzlerce ilahinin notasına artık çok hızlı bir şekilde ulaşabilirsiniz. Bunun için sitemizde arama yapabilirsiniz. Veya sitemizdeki ilahi kategorilerinden bütün ilahilerimize erişmeniz mümkündür. Eğer aradığınız eserin makamını biliyorsanız ilgili kategoriden ulaşabilirsiniz. Şayet ilgili ilahinin notasını bulamıyorsanız kategoriler içerisindeki “ilahi Notaları” bölümünden erişim sağlayabilirsiniz. Bu şekilde de bulamazsanız lütfen arama bölümünü kullanın.

YENİ TASAVVUF MUSİKİSİ ESERLERİNİN NOTALARINI SİTEMİZDE BULABİLİRSİNİZ

Son çıkan ilahi albümlerinde yer alan ilahilerin notasına ulaşmak isteyenler için sitemiz bulunmaz bir fırsattır. Eğer siz de yeni ilahilerin notasına ulaşamıyorsanız bize yazabilirsiniz. İlahi notası istiyorsanız yorum bölümünden bize yazarak istediğiniz ilahinin notasını elde edebilirsiniz.

ELİNİZDEKİ ESKİ YA DA OKUNMAYAN NOTALARI YENİDEN YAZIYORUZ

Elinizde ilahi notaları var ama okunmayacak halde ise veya yanlış olduğunu düşündüğünüz notalar varsa ilahilerin altındaki yorum kısmından bize yazabilirsiniz. Yorum yazdığınızda kesinlikle size cevap verileceğinden emin olabilirsiniz. Yorumlarınız bizim için çok değerlidir.  Sadece yorum yazın ve notayı size iletmemizi bekleyin. Tarafınıza en kısa zamanda ilahi notaları ekibinden cevap iletilecektir.

Muhayyer Kürdi makamındaki Küsmeyemmi Şu Feleğe ilahisinin notasını BURAYA tıklayarak indirebilirsiniz. Eser Sofyan usulündedir.

Küsmeyemmi Şu Feleğe İlahisinin sözleri aşağıdadır.

Küsmeyemmi Şu Feleğe

 

Küsmeyem mi şu feleğe

Sattı beni bir keleğe

Vurdular ince eleğe

Hu… Benim şahım Hu…

Halvetiyem Hu, hem Uşşakiyem Hu

Rufaiyem Hu hem Şabaniyem Hu

Bindim Şeyh’in gemisine

Çıktım derya kıyısına

Vardım Ulular Ulus’una

Hu…Benim şahım Hu…

Halvetiyem Hu, hem Kadiriyem Hu,

Celvetiyem Hu, hem Şabaniyem Hu

Benim Şeyh’im bir kişidir

Ak sakallı bir kişidir

Erenlerin ağ(a) başıdır

Hu… Benim şahım Hu

Mevleviyem Hu, hem Bektaşiyem Hu,

Melamiyem Hu, hem Şabaniyem Hu

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir