Muhammed Dünyaya Geldi İlahi Notası ve Sözleri
2 mins read

Muhammed Dünyaya Geldi İlahi Notası ve Sözleri

İLAHİ NOTALARI SİTEMİZE HOŞ GELDİNİZ

İlahi ekibi olarak sizlere en güzel hizmeti sunmak için buradayız. Sitemizde sevdiğiniz ilahilerin notalarını bulabilirsiniz. Sitemiz aracılığıyla yüzlerce ilahinin notasına artık çok hızlı bir şekilde ulaşabilirsiniz. Bunun için sitemizde arama yapabilirsiniz. Veya sitemizdeki ilahi kategorilerinden bütün ilahilerimize erişmeniz mümkündür. Eğer aradığınız eserin makamını biliyorsanız ilgili kategoriden ulaşabilirsiniz. Şayet ilgili ilahinin notasını bulamıyorsanız kategoriler içerisindeki “ilahi Notaları” bölümünden erişim sağlayabilirsiniz. Bu şekilde de bulamazsanız lütfen arama bölümünü kullanın.

YENİ TASAVVUF MUSİKİSİ ESERLERİNİN NOTALARINI SİTEMİZDE BULABİLİRSİNİZ

Son çıkan ilahi albümlerinde yer alan ilahilerin notasına ulaşmak isteyenler için sitemiz bulunmaz bir fırsattır. Eğer siz de yeni ilahilerin notasına ulaşamıyorsanız bize yazabilirsiniz. İlahi notası istiyorsanız yorum bölümünden bize yazarak istediğiniz ilahinin notasını elde edebilirsiniz.

ELİNİZDEKİ ESKİ YA DA OKUNMAYAN NOTALARI YENİDEN YAZIYORUZ

Elinizde ilahi notaları var ama okunmayacak halde ise veya yanlış olduğunu düşündüğünüz notalar varsa ilahilerin altındaki yorum kısmından bize yazabilirsiniz. Yorum yazdığınızda kesinlikle size cevap verileceğinden emin olabilirsiniz. Yorumlarınız bizim için çok değerlidir.  Sadece yorum yazın ve notayı size iletmemizi bekleyin. Tarafınıza en kısa zamanda ilahi notaları ekibinden cevap iletilecektir.

Uşşak makamındaki Muhammed Dünyaya Geldi ilahisinin notasını BURAYA tıklayarak indirebilirsiniz. Eser Düyek usulündedir. Sözleri ve bestesi anonimdir.

 Muhammed Dünyaya Geldi ilahisinin sözleri aşağıdadır.

 

Muhammed dünyaya geldi

Melekler tebriğe indi

Cihan muradına erdi

Can Muhammed, nurdan Ahmed

Anneden doğdu Muhammed

Yeryüzüne indi rahmet

Umarız senden şefaat

Can Muhammed, nurdan Ahmed

Kırk yaşına girdi Ahmed

Peygamber oldu Muhammed

Umarız senden şefaad

Can Muhammed, nurdan Ahmed

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir