Sevgi Baht Olmuş İlahi Notası Ve Sözleri
2 mins read

Sevgi Baht Olmuş İlahi Notası Ve Sözleri

SİTEMİZDE İLAHİ NOTALARINI BULABİLİRSİNİZ

İlahi notaları sitesi tasavvuf musikisi ve ilahi severler için açılmıştır. Ayrıca enstrüman çalıp notaya ihtiyaç duyan arkadaşlarımız için kaynak değeri taşımaktadır. Her gün eklenen yeni  ilahi notaları zamanla büyük bir arşivin oluşmasına vesile olacaktır.

Bu arşivin oluşmasında sizlerin talebi de önemli bir katkı sağlayacaktır.  Herhangi bir ilahi notası ihtiyacınız olduğunda bize çekinmeden yazabilirsiniz.

PİYASAYA ÇIKAN YENİ ESERLERİN NOTASINI SİZLER İÇİN YAYINLIYORUZ

Piyasaya yeni çıkmış tasavvuf musikisi eserlerinin ya da ilahilerin notalarını arıyorsanız doğru adrestesiniz. İlahi notaları ekibi olarak en yeni ilahileri takip edip notaya alıyoruz. Ama gözümüzden kaçan ilahiler olursa bu durumda sizin bize bildirmeniz durumunda söz konusu ilahiyi notaya alabiliriz. Tek yapmanız gereken herhangi bir ilahiye yorum olarak belirtmeniz.

OKUNAMAYACAK KADARA ESKİ YA DA YIPRANMIŞ NOTALARI SİZİN İÇİN YENİDEN NOTAYA ALIYORUZ

Elinizde eski ya da okunamayan nota veya notalar varsa muhtemelen okunamadığı için sorun teşkil ediyordur. Bu durumda biz size yardımcı olabiliriz. Yapmanız gereken tek şey yine sitemizdeki konulardan birisinden yorum şeklinde talepte bulunmanızdır. Yorumunuz elimize ulaşır ulaşmaz biz de isteğinizi yerine getirmeye gayret edeceğiz. Elimizden gelenin en iyisini yapacağımıza emin olabilirsiniz.

YAPMIŞ OLDUĞUNUZ BESTELERİ PROFESYONEL OLARAK NOTAYA ALABİLİRİZ

Yeni beste yaptınız fakat nota bilginiz yok, eserinizi notaya alamıyorsunuz. Yorum bölümünden bize ulaşabilir ve yapmış olduğunuz ilahileri notaya aldırabilirsiniz.

Rast makamındaki Sevgi Baht Olmuş ilahisinin notasını BURAYA tıklayarak indirebilirsiniz. Eser Sofyan usulündedir. Sözleri İbrahim Yurtören’e ait olup bestesi Tahir Karagöz’ündür. Sevgi Baht Olmuş ilahisinin sözleri aşağıdadır.

Sevgi baht olmuş ezelden bize

Sizde bir türlü bizde bir türlü

Alaca düşmüş gördüğümüze

Sizde bir türlü bizde bir türlü

Donandı dağlar bahar olunca

Gölgem kayboldu gönlüm dolunca

Güzeli görmek boylu boyunca

Sizde bir türlü bizde bir türlü

İstemem versen cihan varını

gönül nakşetti Güle yârını

Her yüzde görmek dost dîdârını

Sizde bir türlü bizde bir türlü

Ey oğul birdir kap değişse su

Varlık bir gölge benlik pusu

Ne diyelim ki Rabbın duygusu

Sizde bir türlü bizde bir türlü

2 thoughts on “Sevgi Baht Olmuş İlahi Notası Ve Sözleri

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir