EY BİZİM ALLAHIMIZ İLAHİ NOTASI VE SÖZLERİ
2 mins read

EY BİZİM ALLAHIMIZ İLAHİ NOTASI VE SÖZLERİ

SİTEMİZDE İLAHİ NOTALARINI BULABİLİRSİNİZ

İlahi notaları sitesi tasavvuf musikisi ve ilahi severler için açılmıştır. Ayrıca enstrüman çalıp notaya ihtiyaç duyan arkadaşlarımız için kaynak değeri taşımaktadır. Her gün eklenen yeni  ilahi notaları zamanla büyük bir arşivin oluşmasına vesile olacaktır.

Bu arşivin oluşmasında sizlerin talebi de önemli bir katkı sağlayacaktır.  Herhangi bir ilahi notası ihtiyacınız olduğunda bize çekinmeden yazabilirsiniz.

PİYASAYA ÇIKAN YENİ ESERLERİN NOTASINI SİZLER İÇİN YAYINLIYORUZ

Piyasaya yeni çıkmış tasavvuf musikisi eserlerinin ya da ilahilerin notalarını arıyorsanız doğru adrestesiniz. İlahi notaları ekibi olarak en yeni ilahileri takip edip notaya alıyoruz. Ama gözümüzden kaçan ilahiler olursa bu durumda sizin bize bildirmeniz durumunda söz konusu ilahiyi notaya alabiliriz. Tek yapmanız gereken herhangi bir ilahiye yorum olarak belirtmeniz.

OKUNAMAYACAK KADARA ESKİ YA DA YIPRANMIŞ NOTALARI SİZİN İÇİN YENİDEN NOTAYA ALIYORUZ

Elinizde eski ya da okunamayan nota veya notalar varsa muhtemelen okunamadığı için sorun teşkil ediyordur. Bu durumda biz size yardımcı olabiliriz. Yapmanız gereken tek şey yine sitemizdeki konulardan birisinden yorum şeklinde talepte bulunmanızdır. Yorumunuz elimize ulaşır ulaşmaz biz de isteğinizi yerine getirmeye gayret edeceğiz. Elimizden gelenin en iyisini yapacağımıza emin olabilirsiniz.

YAPMIŞ OLDUĞUNUZ BESTELERİ PROFESYONEL OLARAK NOTAYA ALABİLİRİZ

Yeni beste yaptınız fakat nota bilginiz yok, eserinizi notaya alamıyorsunuz. Yorum bölümünden bize ulaşabilir ve yapmış olduğunuz ilahileri notaya aldırabilirsiniz.

Fatih Koca’nın da içinde bulunduğu Amasya İlahileri Albümünde seslendirilen Hüzzam makamındaki Ey Bizim Allahımız ilahisinin notasını BURAYA tıklayarak indirebilirsiniz. Eser Sofyan usulündedir. İlahiyi derleyen Burhan Özbakır, düzenleyen Osman Akbaş ve Fatih Koca’dır. İlahinin sözleri aşağıdadır.

EY BİZİM ALLAHIMIZ

Ey bizim Allahımız
Dü cihanda Şahımız
Affeyle günahımız
Bizi rüsvay eyleme

Azad eyle narından
Ayırma didarından
Cennette cemalinden
Bizi mahrum eyleme

Bu dünyada ölüm var
Ne gülecek halim var
Ahrette sualim var
Bizi mahzun eyleme

3 thoughts on “EY BİZİM ALLAHIMIZ İLAHİ NOTASI VE SÖZLERİ

  1. SELAMÜN ALEYKÜM. HÜZZAM NEFES “BU CİHANA DAİM GELİP GİDENLER” İN NOTASINI BULAMIYORUM. VARSA PAYLAŞABİLİR MİSİNİZ?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir