MERHABÂ YÂ ŞEMSİD-DUHÂ İLAHİ NOTASI VE SÖZLERİ
2 mins read

MERHABÂ YÂ ŞEMSİD-DUHÂ İLAHİ NOTASI VE SÖZLERİ

İLAHİ NOTALARI SİTEMİZE HOŞ GELDİNİZ

İlahi ekibi olarak sizlere en güzel hizmeti sunmak için buradayız. Sitemizde sevdiğiniz ilahilerin notalarını bulabilirsiniz. Sitemiz aracılığıyla yüzlerce ilahinin notasına artık çok hızlı bir şekilde ulaşabilirsiniz. Bunun için sitemizde arama yapabilirsiniz. Veya sitemizdeki ilahi kategorilerinden bütün ilahilerimize erişmeniz mümkündür. Eğer aradığınız eserin makamını biliyorsanız ilgili kategoriden ulaşabilirsiniz. Şayet ilgili ilahinin notasını bulamıyorsanız kategoriler içerisindeki “ilahi Notaları” bölümünden erişim sağlayabilirsiniz. Bu şekilde de bulamazsanız lütfen arama bölümünü kullanın.

YENİ TASAVVUF MUSİKİSİ ESERLERİNİN NOTALARINI SİTEMİZDE BULABİLİRSİNİZ

Son çıkan ilahi albümlerinde yer alan ilahilerin notasına ulaşmak isteyenler için sitemiz bulunmaz bir fırsattır. Eğer siz de yeni ilahilerin notasına ulaşamıyorsanız bize yazabilirsiniz. İlahi notası istiyorsanız yorum bölümünden bize yazarak istediğiniz ilahinin notasını elde edebilirsiniz.

ELİNİZDEKİ ESKİ YA DA OKUNMAYAN NOTALARI YENİDEN YAZIYORUZ 

Elinizde ilahi notaları var ama okunmayacak halde ise veya yanlış olduğunu düşündüğünüz notalar varsa ilahilerin altındaki yorum kısmından bize yazabilirsiniz. Yorum yazdığınızda kesinlikle size cevap verileceğinden emin olabilirsiniz. Yorumlarınız bizim için çok değerlidir.  Sadece yorum yazın ve notayı size iletmemizi bekleyin. Tarafınıza en kısa zamanda ilahi notaları ekibinden cevap iletilecektir.

YAPMIŞ OLDUĞUNUZ BESTELERİ PROFEYONEL OLARAK NOTAYA ALABİLİRİZ

Yeni beste yaptınız fakat nota bilginiz yok, eserinizi notaya alamıyorsunuz. Yorum bölümünden bize ulaşabilir ve yapmış olduğunuz ilahileri notaya aldırabilirsiniz.

Hüseyni makamındaki Merhaba Ya Şemsi-d Duha ilahisinin notasını BURAYA tıklayarak indirebilirsiniz. Eser Nim Sofyan usûlündedir. Güftesi Yunus Emre’ye  Bestesi Muhammed Sıddık’a aittir. Eserin sözleri aşağıdadır.

 

Merhaba Ya Şemsi-d Duha Merhaba
Merhaba Ya Bedri-d Düca Merhaba
Merhaba Ya Nuri-l Hüda Merhaba
Ehlen Ve Sehlen Merhaba

Ey Enbiyalar Serveri Merhaba
Ey Evliyalar Rehberi Merhaba
Ey Ins-ü Cin Peygamberi Merhaba
Ehlen Ve Sehlen Merhaba

Sen Canların Cananısın Merhaba
Dertlilerin Dermanısın Merhaba
Alemlerin Sultanısın Merhaba
Ehlen Ve Sehlen Merhaba

Yunus Cemâlin Görelim Merhaba
Payine Yüzler Sürelim Merhaba
Yoluna Canlar Verelim Merhaba
Ehlen Ve Sehlen Merhaba

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir