YA NEBİ SELAM ALEYKE İLAHİ NOTASI MAHER ZAİN
3 mins read

YA NEBİ SELAM ALEYKE İLAHİ NOTASI MAHER ZAİN

İLAHİ NOTALARI SİTEMİZE HOŞ GELDİNİZ

İlahi ekibi olarak sizlere en güzel hizmeti sunmak için buradayız. Sitemizde sevdiğiniz ilahilerin notalarını bulabilirsiniz. Sitemiz aracılığıyla yüzlerce ilahinin notasına artık çok hızlı bir şekilde ulaşabilirsiniz. Bunun için sitemizde arama yapabilirsiniz. Veya sitemizdeki ilahi kategorilerinden bütün ilahilerimize erişmeniz mümkündür. Eğer aradığınız eserin makamını biliyorsanız ilgili kategoriden ulaşabilirsiniz. Şayet ilgili ilahinin notasını bulamıyorsanız kategoriler içerisindeki “ilahi Notaları” bölümünden erişim sağlayabilirsiniz. Bu şekilde de bulamazsanız lütfen arama bölümünü kullanın.

YENİ TASAVVUF MUSİKİSİ ESERLERİNİN NOTALARINI SİTEMİZDE BULABİLİRSİNİZ

Son çıkan ilahi albümlerinde yer alan ilahilerin notasına ulaşmak isteyenler için sitemiz bulunmaz bir fırsattır. Eğer siz de yeni ilahilerin notasına ulaşamıyorsanız bize yazabilirsiniz. İlahi notası istiyorsanız yorum bölümünden bize yazarak istediğiniz ilahinin notasını elde edebilirsiniz.

ELİNİZDEKİ ESKİ YA DA OKUNMAYAN NOTALARI YENİDEN YAZIYORUZ 

Elinizde ilahi notaları var ama okunmayacak halde ise veya yanlış olduğunu düşündüğünüz notalar varsa ilahilerin altındaki yorum kısmından bize yazabilirsiniz. Yorum yazdığınızda kesinlikle size cevap verileceğinden emin olabilirsiniz. Yorumlarınız bizim için çok değerlidir.  Sadece yorum yazın ve notayı size iletmemizi bekleyin. Tarafınıza en kısa zamanda ilahi notaları ekibinden cevap iletilecektir.

YAPMIŞ OLDUĞUNUZ BESTELERİ PROFEYONEL OLARAK NOTAYA ALABİLİRİZ

Yeni beste yaptınız fakat nota bilginiz yok, eserinizi notaya alamıyorsunuz. Yorum bölümünden bize ulaşabilir ve yapmış olduğunuz ilahileri notaya aldırabilirsiniz.

Uşşak makamındaki Ya Nebi Selam Aleyke ilahisinin notasını BURAYA tıklayarak indirebilirsiniz. Eser Nim Sofyan usûlündedir. Güftesi Anonim olup Bestesi Maher Zain’indir. Eserin sözleri aşağıdadır.

 

 

Gönüllerde hasretin var
Yürekler aşkınla çarpar
Sensiz dünya bizlere dar
Selam sana ey kutlu yar

 

Sensin tüm dertlere deva
Göklerden yükselen seda
Canlar sana olsun feda
Son Peygambersin sen Taha
Selam sana Ey Mustafa

 

Ya Nebi salam aleyke
Ya Rasul salam aleyke
Ya Habib salam aleyke
Salavatullah aleyke

 

Arap, acem hep bir oldu
Kavga,düşmanlık son buldu
Sevgi insanlığın dili oldu
Selam sana gözler nuru

 

Karanlıklar sona erdi
Mazlumların yüzü güldü
Alemlere rahmet indi
Selam sana Yüce Nebi
Selam sana Ey Sevgili

 

Ya Nebi salam aleyke
Ya Rasul salam aleyke
Ya Habib salam aleyke
Salavatullah aleyke

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir